Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde öğrenciler Mahmut Hoca için koştu
8 Haziran 2013, Cumartesi - 20:41Kepez Belediyesi, Yeryüzü Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı işbirliği ile lise öğrencileri arasında Mahmut Hocanın izinde koşuyoruz atletizm yarışması düzenledi.
Kepez Belediyesi, Yeryüzü Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı işbirliğiyle lise öğrencileri arasında Mahmut Hocanın izinde koşuyoruz atletizm yarışması düzenledi.
Türkiyede imam hatip okullarının kurucu ismi olarak bilinen Mahmut Celalettin Ökten adına düzenlenen koşuya 100 lise öğrencisi katıldı. Duacı Köyü merkezinden başlayıp Kepez Kent Ormanı girişinde son bulan koşu, Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Sezgin Efil ve Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Kadir Söylerin işaretiyle start aldı.
İl Jandarma Trafik ekiplerinin yol güvenliğini sağladığı koşuda, öğrenciler finish çizgisine ulaşabilmek için yoğun bir çaba gösterdi. 3 kmlik koşuda ipi ilk göğüsleyen isim Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Abdullah Toprak oldu. Yarışmayı Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesinden Muhammet Yıldırım ikinci, Antalya Anadolu Meslek Lisesinden Bilal Uğurlu üçüncü sırada tamamladı.
Yeryüzü Eğitim ve Yardımlaşma Vakfı işbirliğiyle düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere, Kepez Belediyesinin armağanı olarak birer bisiklet hediye edildi.