Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde Yetişkinler Tenis Kursu ve Turnuvası sona erdi
8 Haziran 2013, Cumartesi - 20:28Kepez Belediyesi Spor Kulübünün, 150 kişinin katılımıyla bu yıl ikincisini düzenlediği Yetişkinler Tenis Kursu Kepez Belediyesi Spor Tesislerinde düzenlenen Tenis Turnuvasıyla sona erdi.
1 Mart 2013 tarihinde başlayan ve Kepez Belediyesi Spor Tesisleri kortlarında tenis antrenörleri gözetiminde 3 ay eğitim gören 150 kursiyer, kurs sonunda düzenlenen tenis turnuvasında hünerlerini sergileme fırsatı buldu.
Kepez Belediyesi Spor Kulübünün bu yıl ikincisini düzenlediği Yetişkinler Tenis Kursuna 100ü bayan 150 kursiyer katıldı. Kepez Belediyesi Spor Tesisleri kortlarında tenis eğitmenleri Sinan Budama ve Şenol Karagöz gözetiminde 3 ay 20li gruplar halinde eğitim gören kursiyerler, düzenlenen tenis turnuvasıyla gördükleri eğitimi pratiğe döktüler.
Bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride 3 set üzerinden oynanan maçlar sonunda, bayanlarda İlknur Torgut, erkeklerde Giray Gökmen turnuvanın şampiyonu oldu.
Bayanlarda, Ayşe Sümen ikinci, Aysel Koç üçüncü, Bengül Altınkaynak dördüncü, erkeklerde ise Orhan Ercan ikinci, Ahmet Sancılı üçüncü, Orhan Köse de dördüncü olarak dereceye girdiler.
Turnuva sonunda dereceye giren tenisçilerin kupalarını, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu takdim etti.