Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Sağlık liselilerden ilk yıl coşkusu
7 Haziran 2013, Cuma - 19:38Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Özel Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin birinci bahar şenliği etkinliğine katılarak, onları bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2012-2013 döneminde eğitim-öğretim hayatına başlayan Özel Antalya Anadolu Sağlık Lisesinin, Kepez Kent Ormanında düzenlediği birinci bahar şenliği etkinliğine katıldı.
Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi kurucu Genel Müdürü Haluk Yıldırım, okul müdürü, öğretmenler ve 300e yakın öğrencinin Kepez Kent Ormanında kutladıkları şenliğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte katılarak, coşkularına ortak oldu.
Özel Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın özellikle son yıllarda sağlık turizmiyle ön plana çıktığını belirterek, sağlık personeli açığının bu gibi liselerle giderilebileceğini dile getirdi.
Başkan Tütüncü, eğitim hayatında henüz birinci yılını dolduran Özel Antalya Anadolu Sağlık Meslek Lisesinin, düzenlediği bahar şenliği ile öğrencilerin Kent Ormanında güzel bir gün geçirdiklerini, onların bu mutluluğa ortak olmaktan dolayı da büyük memnuniyet duyduğunu söyledi.