Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Soruna yerinde çözüm
5 Haziran 2013, Çarşamba - 10:06Başkan Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesinde vatandaşların hizmetle ilgili sıkıntılarını dinledi ve sorunu yerinde çözdü. Bölgede kaldırım ve park yenileme çalışması yapılacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hizmetle ilgili problemleri yerinde görmek ve vatandaşları dinlemek amacıyla Fevzi Çakmak Mahallesindeki Alaçam Sitesini ziyaret etti.
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette bölge sakinleri, sitenin yanındaki hizmet veremez hale gelen parkın yenilenmesini ve alt yapı çalışmaları sonucu bozulan kaldırımın yapılmasını istedi.
Mahalle ihya olacak
Başkan Tütüncü de bürokratlarına, kaldırımın ve parkın en kısa sürede yenilenmesi talimatını verdi. Fevzi Çakmak Mahallesinin en önemli sorunu orman vasfını yitirmiş Hazine arazileri olarak bilinen 2B probleminin çözüldüğünü belirten Başkan Tütüncü, Bu çözümle birlikte mahallemizdeki hizmetlerimizi daha da artıracağız. Kamu yatırımlarıyla birlikte Fevzi Çakmak Mahallesini ihya edeceğiz. diye konuştu.
Tütüncü, Alaçam Sitesinde bulunan Kuran kursu öğrencileriyle de bir araya geldi.