Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez eğitimdeki başarıyı ödüllendiriyor
5 Haziran 2013, Çarşamba - 09:58Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 28 Haziranda düzenleyecekleri geleneksel karne şöleni ile öğrencilerin başarısını ödüllendireceklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, eğitim ve öğretim dönemi boyunca yanlarında olduğu öğrencilerin, kermes ve mezuniyet sevincine de ortak oluyor.
İsmail Hakkı Kaya İlköğretim ve Ortaokulunun kermesini ziyaret eden Başkan Tütüncü, burada öğretmen, veli ve öğrencilerle halay çekti.
Okul bahçesindeki kermeste bir konuşma yapan Tütüncü, çocukların iyi bir eğitim alabilmesi için üstün bir gayret gösterdiklerini, göstermeye de devam ettiklerini söyledi. Eğitimin sadece öğretmenle, öğrenci ile olacak bir iş olmadığının altını çizen Tütüncü, Ailelerin de eğitime sahip çıkması gerekir. Okulun ikinci bir yuva olduğunu bileceğiz ve hep birlikte buraları güzelleştirmeye, geliştirmeye ve eğitimin kalitesini artırmaya gayret edeceğiz. Ailelerimizi, düzenledikleri kermesle okullarına sahip çıktıkları için kutlarım.diye konuştu.
300 bisiklet hediye edilecek
Başkan Hakan Tütüncü, Gelecekte çok iyi yerlere gelmenizi, ülkemizin ve milletimizin iftihar vesilesi olmanızı, ailenizin kıvancı olmanızı arzu ediyoruz. şeklinde seslendiği öğrencilere bisiklet müjdesi verdi. Başarıyı ödüllendirmek amacıyla düzenledikleri karne şölenini 28 Haziranda yapacaklarını açıklayan Tütüncü, şölende ilçedeki lise ve ortaokullarda, okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan öğrencileri bisikletle ödüllendireceklerini kaydetti. Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Salonunda 28 Haziranda saat 18.00de yapacakları şölende başarılı öğrencilere 300 adet bisiklet vereceklerini ifade etti.
Tütüncü, Hüseyin Ak İlköğretim ve Ortaokulunun mezuniyet gecesine ve Hüseyin Avni Çöllü İlköğretim Okulunun geleneksel Halk Oyunları Şenliğine de katıldı.