Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Başkan Tütüncü hemşehri şenliklerinde
5 Haziran 2013, Çarşamba - 09:38Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Burdurlular Derneği ve Antalya Konyalılar Derneğinin düzenlemiş oldukları geleneksel pilav şenliklerine katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Burdurlular Derneği ve Antalya Konyalılar Derneğinin, Düzlerçamı Piknik Alanında düzenlemiş oldukları geleneksel pilav şenliklerine katılarak, hemşehrilerin mutluluklarına ortak oldu.
Vatandaşlardan büyük ilgi
Antalya Burdurlular Derneği ve Antalya Konyalılar Derneğinin Düzlerçamı Piknik Alanında düzenlediği şenliklere birlikte katılan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Ak Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse ve AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktara vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
İlk olarak Antalya Burdurlular Derneğinin bu yıl 15.sini düzenlediği Pilav Şenliği etkinliğine konuk olan heyet, piknik alanını dolduran vatandaşlar tarafından büyük bir sevgi ve coşkuyla karşılandı.
Antalyaya kültürel katkı sağlıyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü şenlikte yaptığı konuşmada, hemşehri derneklerinin bu tür etkinliklerinin, Antalyaya kültürel anlamda çok büyük katkılar sağladığını ifade ederek, Her yıl böylesi bir heyecan ve coşkuyla sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Kepez Belediyesi olarak tüm hemşeri derneklerimizi destekliyoruz. Onların kendi kültürel iklimlerini Antalyaya taşımak suretiyle Antalyayı zenginleştirmesini arzu ediyoruz. Bu desteklerimiz aynı şekilde sürecek ve devam edecek. Derneklerimiz de böylesi şenliklerle, buluşmalarla kardeşliğimize, birliğimize ve beraberliğimize katkı sağlayacak. dedi.
Konuşmasının ardından Başkan Tütüncüye, şenliğe yaptığı katkı ve desteklerinden dolayı Burdurlular Derneği Başkan Yardımcısı Erol Çelik tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.
Daha sonra yine Düzlerçamında, Antalya Konyalılar Derneği tarafından bu yıl 11.si düzenlenen geleneksel etli pilav şenliğine katılarak piknik alanını gezen heyet, vatandaşlarla sohbet edip, gerçekleştirilen etkinlikleri izledi.