Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü ANİMDERin Pilav Günü etkinliğinde
3 Haziran 2013, Pazartesi - 21:37Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER)nin bu yıl 11.sini düzenlediği geleneksel Pilav Günü etkinliğine katıldı.
Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER)nin, bu yıl 11.sini düzenlediği geleneksel Pilav Günü etkinliği büyük bir katılımla gerçekleşti.
Antalya İmam Hatip Lisesi okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe, Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Menderes Türel, Ak Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Muratpaşa İlçe Kaymakamı Fatih Kocabaş, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile çok sayıda kurum ve kuruluş temsilcisiyle, okul mezunları katıldı.
Anlamlı ve güzel bir buluşma
11. Geleneksel Pilav Günü etkinliğinde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı konuşmada, böylesi güzel ve anlamlı buluşmaların bütün mezunların ve İmam Hatip Lisesi gönüllülerinin içinde çok farklı heyecanların uyandırdığını dile getirerek, böylesi güzel bir ortamı paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.
Allah onlardan razı olsun
Başkan Tütüncü konuşmasının devamında, İmam Hatip Lisesinin Antalyada yapılmasında, yaşatılmasında, eğitim-öğretim hayatında en güzel şekilde yer almasında ve buralardan geçen öğrencilere en iyi şekilde istikamet vermek için gayret gösteren bütün öğretmenlerimize Allah razı olsun diyorum ve şükranlarımı sunuyorum. Bu okulların yapılmasında emekleri olan ve yine aynı şekilde buralarda eğitim-öğretim hayatına renk veren, katkı veren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. dedi.
Kepez İHLnin açılışını birlikte yapacağız
Kepezde yapımı devam eden 24 derslikli Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi ve 300 öğrenci kapasiteli pansiyon binasının kaba inşaatını, hayırseverlerin desteği ve belediyenin gayretleriyle tamamladıklarını belirten Başkan Tütüncü, konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Okulumuzu yeni öğretim yılında eğitime sunmak için büyük bir çaba sarf ediyoruz. İnşallah, Kepez Mahmut Celalettin Ökten İmam Hatip Lisesi adını verdiğimiz okulumuzun açılışını, bu heyecanlı kalabalıkla birlikte yapacağız.
Ak Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (ANİMDER) adına, Başkan Tütüncüye yapmış olduğu desteklerden dolayı plaket takdim etti..