Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
AKMEKli kursiyerlere büyük alkış
31 Mayıs 2013, Cuma - 19:22Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) Drama kursiyerleri, doğaçlama türündeki tiyatro oyununda sergiledikleri performansla, EBKMyi dolduran tiyatro severlerden büyük alkış aldı.
Bir yıl boyunca Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK)nda eğitim alan Drama kursiyerlerinin, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde sahneledikleri tiyatro oyunu, tiyatro severlerden büyük bir beğeni aldı.
AKMEK Drama kursiyerlerinin EBKMde sahneledikleri oyunu, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve çok sayıda tiyatro sever izledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, oyunun sonunda yaptığı konuşmada, kursiyerlerin amatör olmalarına rağmen profesyonel oyuncular gibi başarılı bir performans sergilediklerini söyledi.
Tütüncü, AKMEKte sanat ve meslek eğitimi verildiğini, ama bunların ötesinde AKMEKin düzenlediği etkinliklerle, vatandaşların sosyalleşmesine de çok ciddi katkılar sağladığını ifade ederek, Bugün bizlere bu güzel gösteriyi sunan kursiyerlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah ileri ki günlerde de hep birlikte böylesi güzel etkinliklerde, mutluluklarımızı ve sevinçlerimizi paylaşmayı temenni ediyorum. sözleriyle konuşmasını tamamladı.
Başkan Tütüncü, daha sonra AKMEK drama kursiyerlerini tek tek tebrik ederek, gösterdikleri başarılarından dolayı çiçek takdim etti.