Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezin ücretsiz yaz spor okulu başlıyor
30 Mayıs 2013, Perşembe - 17:14Hem katılımcı sayısı hem de modern tesis ve eğitim imkânıyla Antalyanın en önemli spor organizasyonu olan Kepez Belediyesinin yaz spor okuluna, kayıtlar 10 Haziranda başlıyor.
Kepez Belediyesinin, öğrencilere yönelik organize ettiği basketbol, futbol ve voleybol turnuvalarıyla ilçede yaşanan spor coşkusu, spor okulu ile sürecek. Kepez Belediyesinin geleneksel hale gelen yaz dönemi spor okulu ile bu yıl da yüzlerce çocuk, karne tatilini spor yaparak değerlendirme imkânı bulacak.
Ücretsiz spor okulu
Amatör spora destek amacıyla da organize edilen yaz spor okulunun 2013 dönemi kayıtları, 10-30 Haziran tarihleri arasında alınmaya başlanılacak. Ücretsiz olarak düzenlenen ve forma-şort ihtiyacının da belediye tarafından karşılandığı spor okuluna 07-16 yaş grubundaki çocuklar başvurabilecekler. Yaz spor okulu, futbol, basketbol, tenis, karate, voleybol, wushu, tekvando, güreş ve boks olmak üzere 9 ayrı branşta düzenleniyor.
Açılış 1 Temmuzda
Yaz spor okuluna çocuklarını göndermek isteyen veliler, Yeni Mahalle Karatay Lisesi yanında bulunan Kepez Belediyespor Tesislerindeki kulüp idare binasında, kimlik fotokopisi(çocuklarının), 2 adet fotoğraf, sağlık belgesi ve veli izin belgesi ile kayıt işlemlerini yaptırabilirler.
Kepez Belediyesi Spor Salonunda 1 Temmuzda düzenlenecek olan törenle başlayacak olan spor okulu 29 Ağustosta sona erecek.
Modern tesislerde spor eğitimi
Spor okulunda; futbol eğitimi Hasan Doğan Stadında, salon sporları eğitimleri ise Kepez Arena, Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Bayezid İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulunun bahçelerinde bulunan çadır tarzı spor salonlarında verilecek.
Uzman antrenörlerin görev yapacağı spor okulunda başarılı olan öğrenciler, Kepez Belediyespor Kulübünün amatör branşlarına alınacak.