Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncünün müjdesiyle büyük sevinç yaşadılar
29 Mayıs 2013, Çarşamba - 18:52Başkan Hakan Tütüncü, 2013-2014 sezonunda Türkiye Ampute Futbol Süper Liginde mücadele edecek olan Antalya Atılım Ortopedi Ampute Futbol Takımına, Kepez Belediyesi olarak ulaşım sponsoru olabileceklerini söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu Ampute Futbol 1. Liginde büyük başarı göstererek, Süper Lige çıkan Antalya Atılım Ortopedi Ampute Futbol Takımı yönetim kurulu üyeleri ve oyuncularını makamında konuk etti.
Engellilerin her zaman yanındayız
Antalya Atılım Ortopedi Ampute Futbol Takımı yönetici ve oyuncularını, elde ettikleri bu önemli başarıdan dolayı kutlayan Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak engelli bireylerin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, Türkiye genelinde bir iyilik hareketi olarak kabul edilen Engeliniz Engelimizdir projesiyle, her yıl onlarca engelli genci, engelsiz öğrencilerle aynı etkinlikler etrafında buluşturduklarını, gelecek nesillere de engelli vatandaşlara karşı daha duyarlı olmayı aşıladıklarını söyledi.
Ulaşım Kepez Belediyesinden
Ziyarette, Ampute Futbol 1. Ligde 28 gol ile gol kralı olan Yalçın Kaçanın, ulaşımda yaşadıkları sıkıntıları dile getirmesi üzerine, Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak kendilerine ulaşım sponsoru olabilecekleri müjdesini verdi. Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Atılım Ortopedi Ampute Futbol Takımının Süper Ligde daha iyi şartlarda mücadele edebilmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, takımın önünde belki de en büyük engel olarak duran ulaşım sorununu bu şekilde çözdüklerini söyledi.
Ulaşım sponsorluğu müjdesini sevinçle karşılayan Antalya Atılım Ortopedi Futbol Takımı yönetici ve oyuncuları da kendilerine gösterdiği ilgi ve sağladığı ulaşım desteği için Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.