Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
AKMEK kursiyerlerinden büyük başarı
29 Mayıs 2013, Çarşamba - 18:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Uluslararası 5. Altın Kep Aşçılar Yarışmasında üçüncülük elde eden Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) Aşçılık Kursu öğrenci ve öğretmenlerine başarılarından dolayı plaket takdim etti.
Türkiye Aşçılar Federasyonu öncülüğünde Şefler Birliğinin organize ettiği Uluslararası 5. Altın Kep Aşçılar Yarışmasında Modern Türk Mutfağı kategorisinde üçüncü olan AKMEK Aşçılık Kursu kursiyerleri, öğretmenleriyle birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Belediye Meclis üyesi Ayşe Güliz Yılman, AKMEK Koordinatörü Canan Gököz, Aşçılık Kursu Öğretmenleri Ahmet Yıldırım, Ramazan Dede ve kursiyerler Gökhan Aydın ile Pınar Ural hazır bulundu.
Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışmasında dereceye girmenin hiçte kolay olmadığını dile getiren AKMEK Aşçılık Kursu Öğretmeni Ahmet Yıldırım, beş yıldızlı 40 a yakın otel ve yurt içi ile yurt dışından onlarca şefin katıldığı yarışmada üçüncü olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyerek, kendilerine her türlü desteği veren Başkan Tütüncüye teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, son derece iddialı oteller ve aşçılar arasında oldukça sınırlı imkanlarla yarışmaya katılan ve neticesinde büyük bir başarıya imza atan AKMEKli kursiyerleri kutladığını dile getirdi. Bu sonuç ile aslında AKMEK ile aldıkları yolun en iyi şekilde ifade edildiğini dile getiren Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak sınırlı kaynaklarla büyük başarılar elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Tütüncü konuşmasının sonunda, gösterdikleri başarıdan dolayı kursiyerleri ve öğretmenleri tek tek kutlayarak plaket takdim etti.