Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Göksuda oduncu işgali kaldırılıyor
27 Mayıs 2013, Pazartesi - 04:11Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz aylarda ziyaret ettiği Göksu Mahalle Muhtarı Muhammet Akkulaka, verdiği caddeler üzerindeki oduncu işgallerini kaldırma sözünü yerine getirdi. Antalya Toptancı Hal güneyindeki Altınova Caddesi ile Suphi Türel Caddesinde, orman ürünleri satışı yapan işletmelerin kamusal alanda oluşturduğu kirlilik ve işgaller ortadan kaldırılıyor.
Mahalle sakinlerinden gelen yoğun şikâyetleri dikkate alan Kepez Belediyesi, orman ürünlerinin gelişi güzel sergilendiği caddelerin kenarlarını, imar planındaki yeşil alan kullanımına uygun hale getiriyor.
3 dönümlük yeşil alan
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bu amaçla işgalin ve kirliliğin yaşandığı 3 dönümlük alanda yeşillendirme çalışması başlattı. Çalışma kapsamında alan üzerindeki işgaller kaldırıldı. Çimlendirilecek ve ağaç dikilecek olan alanın cadde kenarlarında, oturma bölümleri oluşturulacak. Mahallenin şehir kimliği kazanmasına katkı sağlayacak olan yeşil alan, geceleri de aydınlatılacak. Parka, çocuk oyun grubu ve açık hava spor aletleri de konulacak.
Göksuya yeni park geliyor
Bu dönem bir parkın kazandırıldığı Göksu Mahallesine, yeni bir park daha inşa edilecek. Park, Altınyaka Sitesi önüne yapılacak.
Başkan Hakan Tütüncü döneminde mahallede, 7 bin 736 metre yeni yol, 13 bin metre asfalt, 1475 m2 parke kaldırım, açık semt pazarı çalışmaları gerçekleştirildi.