Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezde 42 bin 754 öğrenciye seminer
24 Mayıs 2013, Cuma - 20:05Kepez Belediyesinin, lise öğrencilerine yönelik düzenlediği Sınav Var Dediler Geldik ve Tembel Değilim Çalışsam Yaparım motivasyon seminerleri sona erdi.
Kepez Belediyesinin, Antalya merkez ilçelerde eğitim gören lise öğrencilerine yönelik düzenlediği, 18 Ekim 2012 tarihinde başlayan Sınav Var Dediler Geldik ve Tembel Değilim Çalışsam Yaparım motivasyon seminerleri sona erdi.
Lise 9-10-11 ve 12. sınıf öğrencilerine, sınav stresi ve ders çalışma tekniklerinin anlatıldığı motivasyon seminerleriyle, Antalya genelinde 42 bin 754 öğrenciye ulaşıldı.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde düzenlenen final seminerinin konukları, Necati Dölen Lisesi, Halil Akyüz Anadolu Lisesi, Türk Telekom Anadolu Lisesi, Aksu Anadolu Lisesi ve Gazi Anadolu Lisesi öğrencileri oldu.
Eğitim Danışmanı Osman Günalın slaytlar eşliğinde sunduğu final seminerini, Kepez Belediyesi Başkan Vekili Zeki Çivik, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yavuz Gürhan ve Kepez İlçe Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mukaddes Birşen de izledi.
Sınav var dediler geldik
Eğitime ve öğrencilere büyük önem veren Başkan Hakan Tütüncünün talimatıyla, Kepez Belediyesinin, 18 Ekim 2012 tarihinde düzenlemeye başladığı projenin ilk ayağında lise 12. sınıflarda eğitim gören öğrencilere yönelik Sınav Var Dediler Geldik motivasyon seminerleri düzenlendi. 18 Ekim 2012 - 26 Kasım 2012 tarihleri arasında, 10 bin 446 lise 12. sınıf öğrencisine, motivasyon ve üniversite giriş sınavını kazanmaya yönelik stratejilerle ilgili bilgiler verildi.
Tembel değilim çalışsam yaparım
26 Kasım 2012 ve 23 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenen projenin ikinci ayağında Tembel Değilim Çalışsam Yaparım motivasyon seminerleriyle, 32 bin 308 lise 9-10 ve 11. sınıf öğrencisi, verimli ders çalışma yöntemleri hakkında bilgilendirildi. 18 Ekimde başlayıp 23 Mayıs 2013 tarihinde sona eren motivasyon seminerlerini 4ü özel, 66 liseden toplam 42 bin 754 öğrenci izledi.
Başarıyla tamamladık
Kepez Belediyesi Başkan Vekili Zeki Çivik, EBKMdeki son motivasyon seminerinde yaptığı konuşmada, öğrencilerin sınav stresini yenmeleri ve geleceğe daha güvenle bakmaları için son derece önemli buldukları Sınav Var Dediler Geldik ve Tembel Değilim Çalışsam Yaparım projelerini başarıyla tamamlandıklarını söyledi.
Başkan Vekili Zeki Çivik konuşmasının ardından, Eğitim Danışmanı Osman Günala projeye olan katkılarından dolayı teşekkür plaketi takdim etti.