Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
Tütüncü Ak Partili kadınların pikniğinde
23 Mayıs 2013, Perşembe - 19:22Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kollarının Kepez Kent Ormanında düzenlemiş olduğu pikniğe katıldı.
Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kollarının Kepez Kent Ormanında düzenlemiş olduğu pikniğe katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerek iş hayatında gerek siyasi parti teşkilatlarında, gerek ise aile ortamında en büyük yükün hanımların üzerinde olduğunu söyledi.
Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kollarının, Kepez Kent Ormanında düzenlediği pikniğe, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr. Ayşe Tütüncü, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, AK Parti Kepez İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut ve çok sayıda Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kolları üyesi katıldı.
En büyük yük hanımlarda
Ak Partili kadınların düzenlemiş olduğu pikniğe katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerek iş hayatında gerek siyasi parti teşkilatlarında gerek ise ev ortamında en büyük yükün hanımların üzerinde olduğuna dikkat çekerek, bu anlamda gece gündüz büyük özveriyle çalışan Ak Partili kadınları takdir ettiğini söyledi.
Kadınlarımıza değer veriyoruz
Kepez Belediyesi olarak, ilçede sosyal ve kültürel bir çok etkinlikte kadınlara büyük yer verdiklerini dile getiren Tütüncü, Kepez Meslek Eğitim Kurs Merkezi (AKMEK) başta olmak üzere bu yıl hizmete açtıkları iki ayrı semt konağında yine kadınlara yönelik çok sayıda sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunduklarını kaydetti.
Başkan Tütüncü, piknikte, Ak Parti Kepez İlçe Kadın Kollarının, çalışmalarından dolayı takdire değer gördüğü hanımlara da plaketlerini takdim etti.