Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü Toros Kolejini gezdi
22 Mayıs 2013, Çarşamba - 08:27Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, davet üzerine Döşemealtı ilçesinde eğitim veren Toros Akdeniz Kolejini ziyaret etti.
Öğrencilerin çiçekle karşıladığı Başkan Hakan Tütüncü, ilk olarak Tarih Kulübünün düzenlediği Şanlı Günlerden Şanlı Günlere adlı tarih fuarını gezdi. Başkan Tütüncü, daha sonra Toros Akdeniz Koleji Müdürü eşliğinde okulun sınıflarını, yemekhanesini ve konferans salonunu inceledi.
Tütüncü, bir sınıfı da ziyaret ederek, üniversite giriş sınavına hazırlanan 12. sınıf öğrencileriyle sohbet etti. Öğrencilere, üniversite sınavında başarılar dileyen Başkan Hakan Tütüncü, kolejin Zeka Oyunlarında Türkiye birincisi olan öğrencilerini kutladı.
Tütüncü, Toros Akdeniz Kolejinin, modern eğitim imkânlarıyla; öğrencilerinin üniversite sınavında, bilim olimpiyatlarında ve zeka yarışmalarında aldıkları derecelerle Antalyanın eğitim kalitesinin yükselmesine önemli bir katkı sağladığını belirtti.
Müdür Abdullah Kıymaz ise ziyaretinden, eğitime ve öğrencilere gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.