Son Haberler
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
Tütüncü berberlere kupalarını verdi
21 Mayıs 2013, Salı - 20:32Antalya Berberler Odası`nın üyeleri arasında düzenlediği halı saha futbol turnuvasının final maçlarını izleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupalarını verdi.
Antalya Berberler Odasının her yıl üyeleri arasında geleneksel olarak düzenlediği halı saha futbol turnuvası, Sporium Halı Saha tesislerinde yapılan final maçlarıyla sona erdi.
Halı saha futbol turnuvasının final maçlarını, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, Antalya Erkek Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yüksel Uzun, Antalya Gazete Bayi ve Büfeciler Odası Başkanı, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Adlıhan Dere ile kalabalık bir seyirci grubu izledi.
Sporium Halı Saha tesislerinde, dokuz takımın katılımıyla lig usulü düzenlenen ve dört ay süren futbol turnuvasının final maçları sonunda, Uncalı bölgesi takımı birinci, Mevlana bölgesi takımı ikinci ve Yüksekalan bölgesi takımı üçüncü oldu.
Dereceye giren takımlara kupalarını ve madalyalarını, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, Antalya Erkek Berberler Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yüksel Uzun ve Antalya Gazete Bayi ve Büfeciler Odası Başkanı, Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Adlıhan Dere verdi.