Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Çok ama çok çalışmalısınız
15 Mayıs 2013, Çarşamba - 21:04Ünsal İlköğretim Okulu yönetiminin düzenlediği kahvaltıya katılan Başkan Hakan Tütüncü, hayırsever desteğiyle okulun bahçesine yapılan 4 katlı 12 derslikli ortaokulun, 2013-2014 eğitim-öğretim döneminde faaliyete geçeceğini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ünsal İlköğretim Okulunda düzenlenen sabah kahvaltısına katıldı.
Ünsal İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Çiftçi ve okul yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltıda, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Kepez Belediyesi Meclis Üyeleri, Dilaver Tanık, Ayşe Güliz Yılman ve hayırsever Mevlüt Tuzcu ve eşi Hörü Tuzcu da yer aldı.
4 katlı 12 derslikli
Başkan Hakan Tütüncü, kahvaltıda, ilk ve orta öğretim öğrencilerinin aynı binada eğitim gördüğü Ünsal İlköğretim Okulunun bahçesine, hayırsever Mevlüt Tuzcu ve eşi Hörü Tuzcu tarafından yaptırılan ek bina sayesinde, ortaokul öğrencilerinin, 2013-2014 eğitim-öğretim döneminde yeni binalarında eğitim göreceklerini söyledi. Tütüncü, alt katında spor salonu ve soyunma odalarının bulunduğu ortaokul binasının, 4 katlı olup 12 derslikten oluştuğunu belirtti.
Eğitim adına koşa koşa geliriz
Kahvaltının ardından sınıfları gezen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında yapılacak olan yeni binayla ilgili bilgiler verdi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden Tütüncü, Sizlere böylesi güzel okulları yapanların, yaptıranların sizlerden tek bir isteği var. Sizlerden tek isteğimiz derslerinize çok iyi çalışmanız ve hepinizin iyi bir yerlere gelmenizdir. Ancak o zaman bu yapılan okulların, dersliklerin hakkını ödeyebilirsiniz. Biz elimizden geldiği kadar sizlerin hep yanındayız. Eğitim adına her ihtiyacınızda biz koşa koşa geliriz. Benim ve sizlere yeni bir okul kazandıracak olan hayırseverlerimiz Mevlüt Tuzcu ve eşi Hörü Tuzcunun, sizlerden tek isteği, derslerinize çok ama çok çalışmanız. dedi.