Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez`in hizmet bayramına davetlisiniz
15 Mayıs 2013, Çarşamba - 19:42Kepez`de, Pazartesi günü şehirleşme, değişim ve hizmet bayramı var. Başkan Hakan Tütüncü, 4. yıl hizmet başarısını Antalyalılarla kutlayacak.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya`ya ve Kepez`e değer kazandıran, yaşayanların yüzünü güldüren ve biz anlayışıyla yaptığı yatırımlarını, 4. hizmet yılı basın toplantısı ile tanıtacak.
Antalya`nın ihtiyaçlarına cevap veren, Kepez`i şehirleştiren ve her kesimin takdirini kazanan icraatlara imza atan Başkan Hakan Tütüncü, hizmet şöleninde varoş Kepez`i, Antalya nın yıldızı yapma hikayesini anlatacak.
4. yıl toplantısı Pazartesi yapılacak
Kepez için çalıştık ve başardık sloganı altında düzenlenen 4. yıl hizmet tanıtım toplantısı, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde 20 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00de yapılacak.
Başkan Hakan Tütüncü, hizmet bayramında 4. yıllık icraatlarını; temel belediyecilik, sosyal ve kültürel belediyecilik ve halkın gönlünü kazanmaya yönelik belediyecilik başlıkları altında değerlendirecek.
Dev yatırımları anlatacak
Tütüncü, yeni yol açma, asfalt, kaldırım, yeşil alan, mülkiyet, imar düzenlemeleri, kültür, sanat, eğitim ve spor alanında yaptıkları başarılı hizmetlerle ilgili katılımcıları bilgilendirecek. Antalya`nın ihtiyaçlarını karşılayan, Kepez`e prestij kazandıran dev bütçeli yatırımları da anlatacak olan Başkan Tütüncü, içerisinde Antalya`nın ilk tam olimpik kapalı yüzme havuzu ve masal parkı olan Kepezpark Varsak, 2 bin kişilik çok amaçlı Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi, 3 bin koltuklu Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosu gibi iz bırakan yatırımları da paylaşacak.
Başkan Hakan Tütüncü, önümüzdeki süreçte yapacağı yeni projeleri de tanıtım toplantısında açıklayacak.
Birlikte başardık
Tütüncü, Kepez`e şehir görümü kazandıran, yaşayanları mutlu eden yatırımları ilçe halkının, toplumun her kesimin desteğini, görüşünü alarak yaptıklarının altını çizdi. Hizmet başarısının sevincini vatandaşlarla paylaşmak amacıyla tanıtım toplantısını düzenlediklerini vurgulan Tütüncü, "Kepez`de iz bırakan icraatlarımızda, çalışanlarımızın, bürokratlarımızın, meclis üyelerimizin, parti teşkilatlarımızın, milletvekillerimizin, muhtarlarımızın, iş adamlarımızın, esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve Allah razı olsun dualarını bizden esirgemeyen aziz vatandaşlarımızın alın teri, emeği ve hayır duası bulunuyor. Bu nedenle, hizmet bayramımızı Antalyalı, Kepezli kardeşlerimizle kutlamak istiyoruz. Herkesi, her kesimi, EBKMde 20 Mayıs Pazartesi günü saat 11.00de yapacağımız hizmet tanıtım toplantısında Kepez`de yaşanan değişimi, güzelleşmeyi ve insanların yüzünde oluşan tebessümü görmeye, sevincimize ortak olmaya davet ediyorum. dedi.
Toplantıda, 4 yılda yapılan çalışmaların yer aldığı tanıtım filmi gösterilecek ve davetlilere, 4.yıl hizmet kitapçığı dağıtılacak. Hizmet tanıtım toplantısının sonunda misafirlere yemek ikram edilecek.