Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncüden iade-i ziyaret
14 Mayıs 2013, Salı - 18:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bir Sarsıntı Bin El (BİR-SAR) projesi kapsamında geçtiğimiz günlerde kendisini ziyaret eden Hacı Dudu-Mehmet Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine iade-i ziyarette bulundu.
Bir Sarsıntı Bin El (BİR-SAR) projesiyle Vanlı depremzede öğrencilere kucak açan Hacı Dudu-Mehmet Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, projelerine destek veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü okullarında ağırladı.
Hacı Dudu-Mehmet Gebizli Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulunan Başkan Hakan Tütüncü, ilk olarak öğrencilerin sınıfta hazırladığı kahvaltıya katılarak onlarla uzun süre sohbet etti.
Sosyal bir ortamda buluşturuyoruz
Kahvaltının ardından sınıfları gezen Başkan Tütüncü, geleceğimizin mimari yapı taşlarının bu sıralarda oluştuğunu söyledi. Kepez Belediyesi olarak okul çağındaki gençlere büyük önem verdiklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, gerek spor gerek ise kültür sanat etkinlikleriyle her yıl binlerce öğrenciyi Kepezde sosyal bir ortamda buluşturduklarını kaydetti. Tütüncü, bu yıl ilkini düzenledikleri bilgi ve münazara yarışmasıyla lise ve ortaokul çağındaki öğrencilere kendilerini ölçme imkanı tanıdıklarını belirterek, Bu yıl ikincisi düzenlenen İstiklal Marşı Okuma Yarışmasıyla da 5 bin öğrenciye şanlı marşımızı ezberlettik. ifadesini kullandı.
Sportif turnuvalar
Gençlere spor alanında da bir çok fırsat sunduklarını dile getiren Başkan Tütüncü, bu yıl ikincisi yapılan voleybol, futbol ve basketbol turnuvalarıyla binlerce öğrenciyi sosyal bir ortamda buluşturduklarını söyledi. Tütüncü, bu etkinliklerle yetenekli öğrencilere kendilerini o alanda profesyonel kişilere gösterme imkanı tanıdıklarını kaydetti.
Öğrencilerle sohbetin ardından okul idarecileriyle bir araya gelen Tütüncüye, 10. sınıf öğrencisi Esra Çarman, BİR-SAR projesine verdiği destekten dolayı hat işlemeli bir tablo hediye etti.