Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Kendinizi çok geliştirmelisiniz
11 Mayıs 2013, Cumartesi - 20:31Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Hasan Fatma Çavlı ve Aşağı Karaman Ortaokullarında seçmeli ders olarak Kuran-ı Kerim dersi gören 30 öğrenciyi, öğretmenleriyle birlikte makamında ağırladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Türkiyenin yarınlara bakan yüzleri olan öğrencilerimizi ağırlamaktan son derece mutluluk duyuyorum. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın belediyecilik tarihinde en çok öğrenciyle kucaklaşan belediye olduklarını ifade ederek, 4 yıl içinde yaklaşık 20 bin öğrenciyi ağırladığını dile getirdi. Yarınlarımızın daha aydınlık olmasının, bugünün öğrencilerine daha çok yatırım yapmayla mümkün olacağının önemine değinen Başkan Tütüncü, öğrencilere Türkiyenin güvenli yarınları için kendinizi çok geliştirmelisiniz. nasihatinde bulundu.
Başkan Tütüncü, Konyaaltı Hasan Fatma Çavlı ve Aşağı Karaman Ortaokullarında eğitim gören öğrencilerin merak ettikleri soruları da yanıtladı. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.