Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Artık ayaklar suya değmiyor
9 Mayıs 2013, Perşembe - 18:47Başkan Hakan Tütüncü, Altınova Esen İlköğretim Okulunun bahçesinde yaptıkları 350 ton sıcak asfalt ve sondaj çalışmasıyla artık çocukların ayağının kışın suya değmediğini söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Altınova Esen İlköğretim Okulu yönetiminin ve okul aile birliğinin düzenlediği kahvaltıya katıldı.
Okul binasındaki kahvaltıda, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüdai Vural, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve iş adamları da hazır bulundu.
Okuldan hizmet teşekkürü
Okul Müdürü Recep Ekici, kahvaltının ardından Kepez Belediyesinin, hayırseverlerin, idarenin yaptığı çalışmalarla okul binasında, bahçesinde yaşanan değişimi, okulun yeni ve eski fotoğrafların yer aldığı sinevizyon eşliğinde anlattı. Ekici, basketbol potaları yerleştirilmesi, bahçenin asfaltlanması ve oturma alanları oluşturulması çalışmalarından dolayı Başkan Tütüncüye teşekkür etti.
Avantajlı bir okul oldu
Daha sonra bir konuşma yapan Tütüncü, idarenin, öğretmenlerin, okul aile birliğinin ve hayırseverlerin yaptıkları çalışmalarla Altınova Esen İlköğretim Okulunun, merkezdeki okullardan daha avantajlı bir okul haline geldiğini belirtti. İdare, öğretmenler ve veliler arasında okulun problemlerinin çözümü noktasında, güzel bir enerji oluştuğuna işaret eden Tütüncü, Müdür Recep Ekiciyi de yaptığı güzel çalışmalarından dolayı kutladı.
Okula dört dörtlük hizmet
Müdür Ekicinin, geçtiğimiz yıl okula yaptığı ziyarette fiziki alanda yaşadıkları sıkıntıları kendisine aktardığını aktaran Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: Okulun bahçesinde kışın yağmurlar sonrası su birikiyordu. Bu sorunu, sondaj ve bahçeye 350 ton asfalt dökerek çözdük. Yavrularımızın ayaklarını, kışın sudan kurtardığımız için çok mutluyuz. Yine bahçede potalarıyla birlikte güzel bir basketbol sahası yaptık. Parke taşı döşediğimiz bir alanda, piknik masaları ve üzeri kapalı oturma grubuyla güzel bir dinlenme alanı oluşturduk. Okulumuzu güzelleştirmeye, ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz.
Günün anısına fotoğraf çekilmesiyle kahvaltı programı sona erdi.