Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez Çocuk Dergisi yayın hayatına merhaba dedi
9 Mayıs 2013, Perşembe - 18:42Kepez Belediyesinin, ilçedeki ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında eğitim gören öğrenciler için hazırladığı Kepez Çocuk Dergisi yayın hayatına başladı.
Kepez Belediyesi, Antalyada bir ilk ve Türkiyede en fazla üyeye sahip Kepez Çocuk Meclisini oluşturmasının ardından, yayın hayatına kazandırdığı Kepez Çocuk Dergisi ile bir ilke daha imza attı.
Kepez Belediyesinin çocuklara yönelik gerçekleştirdiği proje ve etkinlik haberlerinin yanı sıra öğrencilerin, şiir, hikaye, karikatür ve resim çalışmalarından oluşan derginin ilk sayısına Kepezli çocuklar büyük ilgi gösterdi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği günden bu yana çocuklara ayrı bir önem verdiğini, mesaisinin büyük kısmını eğitime ve çocukların yarınlarına katkı sağlamak için yapılan çalışmalara ayırdığını ifade ederek, Çocuk dergimiz yayın hayatına başladı. Kepez Çocuk Dergisi Antalyada bir ilk. Bir belediyenin ilk kez süreli bir yayın anlamında çocuk dergisi oldu. Çocuklarımızla beraber, eğitim adına, çocuklarımız adına yapmış olduğumuz çalışmalarımız Kepez Çocuk Dergimizin için de yer alacak. Bunun yanı sıra çocuk meclisimizle alakalı internet sitemizi de hayata geçirdik. Yeni açılan internet sitemiz çocuklar arasında çok güzel bir buluşma noktası olacak. Kepezli çocuklarımız için hayırlı uğurlu olsun. açıklamasında bulundu.