Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Engelliler Şöleninde
7 Mayıs 2013, Salı - 19:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (ADDK) nün, bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Engelliler Şöleni etkinliğine katılarak engellileri yalnız bırakmadı.
Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (ADDK) nün, Düzlerçamı Piknik Alanında düzenlediği Engelli Dostlarımızı Doğa ile Buluşturuyoruz etkinliği, güzel görüntülere sahne oldu.
Akdeniz Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübünün, Düzlerçamı Piknik Alanında düzenlediği ve çok sayıda engelli derneklerinin üyelerinin yer aldığı Engelliler Şöleni etkinliğine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Ak Parti Kepez ilçe Başkanı Bahattin Bayraktarda katıldı.
Şölen alanında katılımcıların eğlencelerine ortak olan ve onlarla birlikte halay çeken Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak düzenledikleri Engeliniz Engelimizdir projesiyle, engelli öğrencileri sosyal etkinliklerle buluşturduklarını belirterek, Kepezde tüm engelleri hızla aştıklarını söyledi.
ADDKnın düzenlediği etkinlikle kaynaşma ortamı bulan engelli gençlerin her zaman yanlarında olduklarını dile getiren Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak bu tür sosyal etkinlikleri desteklediklerini kaydetti.