Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Birlikte bir şehir kültürü meydana getiriyoruz
6 Mayıs 2013, Pazartesi - 21:15Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfının, Kepez Belediyesinin katkılarıyla düzenlediği Geleneksel Sivaslılar Kültür Gecesi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde coşku içinde kutlandı.
Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfının, Kepez Belediyesinin destekleriyle düzenlediği Geleneksel Sivaslılar Kültür Gecesi, türküler, halk oyunları, âşıklar atışması ve sürpriz çekilişlerle Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde yapıldı.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezinde düzenlenen Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfının hemşehri gecesine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Dursun, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Sivaslılar Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Yavuz Akay ve çok sayıda Sivaslı katıldı.
Güzel Bir Kültür Gecesi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gecede yaptığı konuşmada, Antalyamız da yaşayan hemşehrilerimizin dernekleriyle birlikte kültür geceleri tertip ediyoruz. Bu güzel gecede sizlerle birlikte olmaktan, sizlerle birlikte EBKMde Sivasın o güzel Anadolu havasını yaşamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. dedi.
Hemşehrilerimizle Aynı Ortamı Paylaşıyoruz
Başkan Tütüncü, birlik ve beraberlik mesajı verdiği konuşmasını şu sözlerle tamamladı: Antalyamız da 81 vilayetimizin tamamından çok değerli hemşehrilerimizle aynı ortamı paylaşıyoruz. Birlikte bir şehir kültürü meydana getirmiş olmanın, sevgi, dostluk ve kardeşlik oluşturabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylesi güzel bir ortamlarda bu farklı illerimizin kültürel zenginliğini de yaşatabilirsek, Antalya kültürel bakımdan çokta renkli bir şehir haline gelecek. İşte bizde buna katkı vermenin gayreti içerisindeyiz.