Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü çocukların şenliğine ortak oldu
6 Mayıs 2013, Pazartesi - 21:05Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez İlçe Müftülüğü tarafından Kepez Kent Ormanı Meşe Kapısında düzenlenen Çocuk Şenliği etkinliğine katılarak, çocukları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
Kepez İlçe Müftülüğü tarafından Kepez Kent Ormanı Meşe Kapısında düzenlenen Çocuk Şenliği etkinliği büyük bir coşkuyla kutlandı.
Şenliğe, Kepez İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya İl Müftüsü Ahmet Çelik ve Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktarda katıldı.
Kepez İdealist Çocukları Sanat, Kültür ve Spor Kulübü ve 19 sivil toplum kuruluşunun da destek verdiği şenlikte, çocuklar gün boyu çeşitli aktiviteler, oyunlar ve spor etkinlikleriyle gönüllerince eğlendiler.
Kepez İlahi Grubu nun ilahileri eşliğinde başlayan programda konuşan Tütüncü, ülkemizin geleceği olan çocuklar için bugün eğitimcilerin, kamu kurumları temsilcilerinin, sivil toplum örgütlerinin bir araya geldiğini söyledi. İyi eğitim alan çocuklarımızın, ülkemizi ve dünyayı daha aydınlık yarınlara taşıyacağına işaret eden Tütüncü, böyle etkinliklere özellikle sivil toplum örgütlerin destek vermesini son derece önemli bulduğunu söyledi.
Tiyatro oyunlarının, kukla gösterilerinin ve şiir dinletisinin yer aldığı şenlikte çocuklar gün boyu doyasıya eğlenirken, düzenlenen yarışmalarla da yeteneklerini sergilediler.