Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepezde Öncü Nesiller söyleşisi
4 Mayıs 2013, Cumartesi - 20:35Kepez Belediyesi, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde düzenleyeceği Öncü Nesiller söyleşisi ile Türkiyenin ilk İmam Hatip Okulunun kurucu müdürü Mahmut Celalettin Ökteni yad edecek.
Kepez Belediyesinin, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında EBKMde düzenleyeceği Öncü Nesiller söyleşisinde, hayatını imam-hatip okullarının kurulmasına adamış ve Türkiyede bir ilk olan İstanbul İmam-Hatip Okulunun kurucu müdürlüğünü yapmış olan merhum Mahmut Celalettin Ökten ( 1882-1961), daha çok bilinen adıyla Celal Hoca konuşulacak.
EBKMde düzenlenecek olan Öncü Nesiller söyleşisine, Önder İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği kurucularından eski milletvekili İhsan Toksarı ile Önder İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği Genel Başkanı Dr.Hüseyin Korkut konuşmacı olarak katılacak.
6 Mayıs Pazartesi günü EBKMde düzenlenecek olan Öncü Nesiller söyleşisinin gündüz programı saat 14.00de, akşam programı da saat 20.30da gerçekleşecek.