Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü taksici esnafının sofrasına konuk oldu
30 Nisan 2013, Salı - 07:03Başkan Hakan Tütüncü, çevre düzenleme çalışması yaptıkları Antalya Hava Limanı Taksi Durağı çalışanlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Hava Limanı Taksi Durağı Başkanı Mehmet Akçanın, durak hizmet binasında düzenlediği kahvaltıya katıldı.
Daha öncede durağı ziyaret eden Başkan Tütüncü, çeşitli zamanlarda bir araya geldiği durak çalışanlarıyla sorunlarını, Antalyanın problemlerini ve çözüm yollarını konuştu.
Durağın çevre düzenlemesini yaptık
Tütüncü, durak çalışanlarının, Antalyaya gelen turistlere kaliteli, Türk misafirperverliğine yaraşır bir taksi hizmeti verdiğinin altını çizdi. Antalya Hava Limanı Taksi Durağı esnafının taleplerini de yerine getirdiklerinin altını çizen Tütüncü, İlk ziyaretimizde taksici kardeşlerimiz, durağın çevre düzenlemesini yapılmasını ve oturma alanlarının oluşturulmasını talep etmişlerdi. Biz de kazanacak olan Antalya ve esnaftır, bilinciyle hareket ettik ve durak çevresinde gerekli çalışmaları yaptık. Taksi durağımızı, Antalyanın turizm kenti imajına yaraşır hale getirdik. Bundan sonra da taksici çalışanlarımızın emrindeyim, hizmetindeyim. ifadesini kullandı.
Antalya Hava Limanı Taksi Durağı Başkanı Mehmet Akçan ve çalışanlar da kendilerine gösterdiği samimiyetten, durağa yönelik hizmetlerinden dolayı Tütüncüye teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncünün, günün anısına taksici esnafıyla fotoğraf çekilmesiyle, samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltı programı sona erdi.