Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepezde karnaval gibi turnuva
29 Nisan 2013, Pazartesi - 21:52Kepez Belediyesinin, ortaokul ve liseler arası 2. Bayanlar Bahar Voleybol Turnuvasında maç heyecanı başladı. Başkan Hakan Tütüncü de turnuvanın açılış maçlarını izledi.
Karnaval havasında başlayan ve geçtiğimiz Cuma günü açılışı yapılan turnuvanın ilk gününde, ortaokul takımları sahaya çıktı. Ortaokulların 5. ve 6. Sınıf takımları, gruplarındaki ilk maçlarını oynadılar.
Lise takımlarının grup maçları ise Perşembe günü başlayacak. Antalya merkez ilçelerdeki liseler ve Kepezdeki ortaokullar arasında organize edilen turnuvanın ilk günü şölen havasında geçti. Aynı anda 3 maçın oynandığı Kepez Arenanın küçük salonunda, onlarca sporcu renkli bir görüntü oluşturdu.
Tütüncü maçları izledi
Gençlerin, çocukların, özellikle de kız çocuklarının sporla buluşmasına büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de turnuvanın açılış maçlarında, geleceğin filenin sultanlarını yalnız bırakmadı. Bir süre maçları izleyen Başkan Tütüncü, daha sonra sahaya inerek takımlara başarılar diledi. Öğrencilerle sohbet eden Tütüncü, Kepezi, amatör spor, gençlik, eğitim, kültür ve sanat şehri haline getireceğiz, diye bir vizyon ortaya koymuştuk. O vizyonun en güzel yansıması bu sahada görüyoruz. Şölen havasında geçen bu turnuvada kızlarımız hem spor yapıyor, eğleniyor hem de arkadaşlarıyla güzel bir sosyal ortamı paylaşıyor. açıklamasını yaptı.
Başkan Tütüncü, öğrencilerle günün anısına fotoğraf çekilmesinin ardından salondan ayrıldı. Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da ziyarette Tütüncüye eşlik etti.
35 takım 76 maç oynayacak
Turnuva, Antalya Valiliği, Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kepez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliği ile düzenleniyor.
Turnuvada, Liselerden 18, ortaokullardan 17 olmak üzere 35 takım mücadele ediyor.
Liselerden 210, ortaokullardan 204 olmak üzere toplamda 414 sporcunun katıldığı turnuvada, 76 maç oynanacak. İlk Turnuva, 10 Mayıstaki final maçları ve kupa töreniyle sona erecek.