Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
İHL öğrencileri Kepezde yarıştı
29 Nisan 2013, Pazartesi - 21:36Kepez Belediyesi, Antalya İmam Hatip Mezunları Derneği (ANİMDER)nin, Antalya il ve ilçelerinde bulunan İmam Hatip Liseleri ile Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında düzenlediği 4. İlmihal Yarışmasına ev sahipliği yaptı.
Antalya İmam Hatip Mezunları Derneği tarafından, Antalya İl ve İlçelerinde bulunan İmam Hatip Liseleri ve Anadolu İmam Hatip Liseleri arasında bu yıl dördüncüsü düzenlenen ilmihal yarışmasının finali, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde yapıldı.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde düzenlenen final yarışmasını, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ANİMDER Başkanı Ertan Kara ve çok sayıda davetli izledi.
Emekli öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Özcan, Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Eyüp Kaya ve Antalya Vaizi Osman Öztürkün jüri üyeliği yaptığı final yarışmasına, Antalya il ve ilçelerinden 14 okul katıldı.
20 sorunun sorulduğu yarışma sonunda jüri, Manavgat Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ahmet Ceylanın birinci, Korkuteli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Bahattin Kuşların ikinci, Antalya Muratpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesinden Esra Dürdane Özekinin ise üçüncü olduğunu açıkladı. Dereceye giren öğrenciler Umre gezisiyle ödüllendirildi.
4. İlmihal Yarışması, Antalya Muratpaşa Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin seslendirdiği ilahi dinletisiyle sona erdi.