Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
ANSANa Tütüncü desteği
29 Nisan 2013, Pazartesi - 21:31Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN) tarafından, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye, düzenlemiş oldukları Liseler Arası Şiir Yarışmasına yaptığı desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN), Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye düzenlemiş oldukları Liseler Arası Şiir Yarışmasına yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Antalya Sanatçılar Derneği (ANSAN)nin, dernek binasında düzenlediği Liseler Arası Şiir Yarışmasının ödül törenine katılan Başkan Tütüncü, yarışmada Yüzleşme şiiriyle birinci olan Rutkay Uğur Durguna dizüstü bilgisayar hediye etti.
Okumak yeni ufuklar açıyor
Başkan Hakan Tütüncü ödül töreninde yaptığı konuşmada, Şair Sezai Karakoçun Sürgün Ülkeden Başkentler Başkentine şiiriyle sözlerine başlayarak, ANSANın düzenlemiş olduğu liseler arası şiir yarışmasını, gençler arasında edebiyat olgusunun geliştirilmesi adına son derece önemsediğini söyledi. Yoğun iş temposu sonunda evine döndüğünde eline aldığı bir kitapla zihnini boşalttığını ifade eden Tütüncü, okumanın kendisinde yeni ufuklar açtığını, fikirler ve vizyonlar geliştirmesinde büyük destek olduğunu söyledi. Yarışmada dereceye giren öğrencileri gönülden kutladığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak öğrencilerin bu başarılarını küçükte olsa hediyelerle taçlandırmak istediklerini kaydetti.
Tütüncüden büyük destek
ANSAN Başkanı Kamile Yılmaz, Başkan Hakan Tütüncünün düzenledikleri şiir yarışmasında kendilerine en büyük desteği veren isim olduğunu belirterek, kendisine bu destekleri ve ilgisi için teşekkür ettiklerini söyledi. Yılmaz, konuşmasının sonunda Tütüncüye katkılarından dolayı plaket takdim etti.
Antalya genelinde 36 liseden 106 öğrencinin katıldığı şiir yarışmasında Rutkay Uğur Durgun Yüzleşme şiiriyle birinci oldu. Yarışmanın ikincisi Son nefes acı ve mavidir şiiriyle Tuğçe Güneş, üçüncü, Karşılıklı mektup şiiriyle Kader Demirci oldu. Yarışmanın mansiyon ödülleri ise Sema Karakuş, Buse Gürbüz, Dilan Çiçek Deniz ve Dilek Koça verildi.