Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez voleybolda Antalyanın gururu
28 Nisan 2013, Pazar - 05:01Kepez Belediyespor Kulübü Yıldız Kız Voleybol Takımı, Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonası grup eleme maçları için Muğlaya gidiyor.
Antalyada şampiyonluklara ambargo koyan Kepez Belediyespor Kulübü voleybol takımları, ulusal müsabakalarda da başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde Burdurda düzenlenen Türkiye Genç Bayanlar Voleybol Şampiyonası grup elemelerinde set vermeden birinci olarak, bir üst tura yükselen Genç Bayan Voleybol Takımının ardından, Yıldız Kız Voleybol Takımı da Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonasında Antalyayı temsil edecek.
Antrenörler Hikmet İnanlı ve Çetin Taş yönetiminde çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımı, 02-05 Mayıs tarihleri arasında Muğlada düzenlenecek olan Türkiye Yıldız Kızlar Voleybol Şampiyonası grup elemelerinde, Denizli, Muğla, Aydın ve Ispartadan katılan takımlarla bir üst tura çıkmak için mücadele edecek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyada lisanslı sporcu sayısı ile lider durumda olan Kepez Belediyespor Kulübünün sporun her branşında büyük başarılara imza attığını ifade ederek, Muğlada düzenlenecek Türkiye Şampiyonasında mücadele edecek Kepez Belediyespor Yıldız Kız Voleybol Takımına başarılar diledi.