Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepezde kardeşlik halayı
25 Nisan 2013, Perşembe - 08:32Başkan Hakan Tütüncü, düzenledikleri hemşehri gecesinde Antalyada yaşayan Ağrılılarla halaya durarak; birliğin, beraberliğin, kardeşliğin ve toplumsal dayanışmanın pekişmesine vurgu yaptı.
Kepez Belediyesinin, toplumsal dayanışmaya, birlik ve beraberliğe katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği hemşehri gecesi etkinliğinin bu ay ki konuğu Antalya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği oldu.
Erdem Bayazıt Kültür Merkezindeki gecede, Antalyada yaşayan Ağrılılar, hem hemşehrileriyle hasret giderdiler hem de yerel sanatçıların icra ettiği yöresel müzikler eşliğinde doyasıya eğlendiler.
Ağrılılara birlik ve beraberlik teşekkürü
Toplumsal dayanışmaya önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de gecede yaptığı konuşmada, ilçede yaşayan aynı ilin vatandaşlarını bir araya getirmek amacıyla birlik ve beraberliğin öne çıktığı programlar düzenlediklerini söyledi. Antalya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneğinin, birlik ve beraberliğin pekişmesini sağlamaya yönelik çok güzel etkinlikler yaptığına işaret eden Başkan Tütüncü, dernek yönetimine, toplumdaki dayanışmayı sağladıkları ve düzenledikleri etkinliklerle de Antalyada yaşayan Ağrılıları bir araya getirdikleri için teşekkür etti.
Tütüncü halaya eşlik etti
Antalya Ağrılılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hıdır Turan da desteklerinden ve toplumsal dayanışmaya yönelik çalışmalarından dolayı Tütüncüye plaket verdi.
Başkan Hakan Tütüncü daha sonra yöresel türküler eşliğinde Ağrılılarla halaya durdu. Ağrılılar gecesi, katılımlarından dolayı çiçek verilen yerel sanatçılarla günün anısına fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.
Geceye Kepez Belediye Meclis Üyeleri Rüştü Peker, Dilaver Tanık, Konyaaltı Meclis Üyesi Yaşar Tabur, Muratpaşa Meclis Üyesi Mahmut Sabuncuoğlu, siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Antalya Anadolu Dernekleri Federasyonu üyeleri ve Antalyada yaşayan Ağrılılar katıldı.