Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez Türkiye Şampiyonası için yola çıktı
20 Nisan 2013, Cumartesi - 21:27Kepez Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, Genç Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1. grup eleme maçları için Burdura gidiyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, amatör spora ve sporcuya verdiği destekler neticesinde Kepez Belediyespor Kulübü başarıdan başarıya koşuyor.
Kepez Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, Genç Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası 1. grup eleme maçları için Burdura gidiyor.
Kepez Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımı, 21-23 Nisan 2013 tarihleri arasında Burdurda düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası 1. grup eleme maçlarında, Uşak, Burdur, Afyon ve Isparta il birincileriyle karşılaşacak.
Bu yıl Antalya İl Şampiyonasına iki takımla katıldıklarını ve iki takımla finale kalarak bir ilke imza attıklarını dile getiren Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, Antalyayı şimdi de Burdurda düzenlenen Türkiye Şampiyonası grup elem maçlarında temsil edeceklerini söyledi.
Kepez Belediyespor Genç Bayan Voleybol Takımının Antalyada gösterdiği başarıyla bir tarih yazdığını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türkiye Şampiyonasında da aynı başarıyı yakalayacaklarını bildirdi. Amatör sporun Antalya temsilcisi olduklarının altını çizen Tütüncü, Kepez Belediye Başkanı olarak spor alt yapısına her zaman destek vereceğini söyledi.