Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Yarınların gençlerini dinlemeliyiz
19 Nisan 2013, Cuma - 19:09Nevzat Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesi öğrencilerini ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, kendisini en çok mutlu edecek şeyin, şimdilerde ziyaret ettiği öğrencilerin yüksek makama eriştiklerinde bu sohbetleri hatırlayıp sevgiyle gülümsemeleri olduğunu söyledi.
Gençlik Söyleşileri Eğitim Projesi kapsamında ilçede eğitim gören lise öğrencileriyle bir araya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Nevzat Saygan-Levent Saygan Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Büyükşehir ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman ile Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagözünde katıldığı ziyarette, okulun konferans salonunda 11. ve 12. sınıf öğrencilerine seslenen Başkan Hakan Tütüncü, Atatürkün ortaya koyduğu vizyonla ülkemizi her daim güçlü kılacak gençlerimizin yüksek bilgi donanımıyla yarınlara yürüdüklerini söyledi.
Gençlerimiz Projelerimizin merkezinde
Lise yıllarında okul arkadaşlarıyla birlikte bir çok hayalleri olduğunu dile getiren Tütüncü, o yıllarda hiçbir devlet büyüğünün gelip kendileriyle sohbet etmediğini, kurdukları hayallerin şekillenmesine destek olmadığını söyledi. Eğer yarınlarımızı bu günün gençleri şekillendirecekse, onları daha çok dinlemeliyiz. diyen Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak yaptıkları tüm çalışmaların merkezine gençleri koyduklarını ifade etti.
Değişime tanık oluyoruz
Kepezin bir çok noktasında dev bütçeli projelerin yükseldiğini ve bu projelerle ilçenin modern bir görünüm kazandığına tanık olduklarını dile getiren öğrenciler, Başkan Tütüncüye teşekkür etti. Yıl sonu için mezuniyet eğlencesi isteyen öğrencilerin talebini ise olumlu gören Başkan Hakan Tütüncü, gereken desteği vereceğini söyledi.