Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez dev projelerini Türkiyeye tanıtıyor
18 Nisan 2013, Perşembe - 17:52Kepez Belediyesi, Antalyanın ihtiyaçlarını karşılayan dev projelerini, ANFAŞ City Expo Şehircilik ve Teknoloji Fuarında bütün Türkiyeye tanıtıyor.
Kepez Belediyesi, Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği ve ANFAŞ işbirliğinde düzenlenen 4.Anfaş City Expo Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında tanıtım standı açtı.
Stantta, Antalyaya prestij kazandıran içerisinde masal parkı olan Kepezpark Varsak Park, Antalyanın ilk tam olimpik kapalı yüzme havuzu, 2 bin kişilik çok amaçlı Mimar Sinan Kongre ve Sergi Sarayı, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi ve 3 bin seyirci kapasiteli Arif Nihat Asya projelerinin maketleri sergileniyor. Bu yatırımlarla birlikte, fen işlerinde, park ve bahçelerde, sağlıkta, sporda, kültürde ve sosyal alanlarda yapılan yatırımların tanıtımı da görsel ve yazılı materyallerle yapılıyor. Standı ziyaret edenler, belediyenin aylık yayın organları olan Kepez Bülteni ve Kültür Sanat Bültenini dokunmatik ekranlı bilgisayar ortamında inceleyebiliyor. Türkiyeye sağlık alanında örnek olan 65 yaş üzeri yaşlılara yönelik evde bakım sağlık hizmeti projesi de stantta tanıtılıyor.
Protokol Kepez standını gezdi
Antalya Expo Centerdaki fuarın açılışına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Antalya Vali Yardımcısı Fuat Ergün, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve diğer protokol üyeleriyle stantları gezdi.
Başkan Tütüncü, daha sonra Kepez Belediyesi standında ağırladığı protokol üyelerini, 4 yılda yaptıkları yatırımlar ve yapacakları projelerle ilgili bilgilendirdi. Ziyaret sırasında Kepez Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi de bir gösteri yaptı. AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Ramazan Eciş, Serhat Demir ve Zeki Çivikle standı gezen Başkan Tütüncü, yaptığı açıklamada Uluslararası Şehircilik ve Teknolojileri Fuarında belediyelerin yaptıkları hizmetleri diğer belediyelerle paylaşma imkanı bulduğunu söyledi.
Eshab-Keyif Külliyesi hediye edildi
Fuarda, belediyelere lojistik destek sağlayan firmaların da ürünlerini tanıttığını anlatan Başkan Tütüncü, 4 yılda yapmış olduğumuz yatırımları, yapacak olduğumuz projeleri, şık ve güzel bir stantta tanıtımını yapıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmaların başka belediyelere de ilham olmasını diliyorum. diye konuştu.
Başkan Tütüncü, meclis üyeleri ve bürokratlarıyla 19 Nisana kadar açık kalacak olan fuardaki belediyelerin ve firmaların stantlarını gezdi.
Kahramanmaraş Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan da stantlarını gezen Başkan Tütüncüye, Eshab-ı Keyif Külliyesinin yer aldığı bir fotoğraf hediye etti.