Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kanal istediği parkına kavuştu
25 Mart 2013, Pazartesi - 18:18Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Başkan Tütüncü döneminde yaptığı 1 milyon 59 bin m2 yeşil alan miktarını yeni park çalışmalarıyla artırıyor.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü, bu yıl yatırım programına aldığı 60 yeni parkı da plan ve program içerisinde mahallelere kazandırıyor. Kütükçü, Şelale ve Altıayak mahallelerinden sonra Kanal Mahallesi de istediği parkına kavuşuyor.
Başkan Hakan Tütüncünün Kanal Mahalle Muhtarı Emin Küçükkarayı ziyaretinde söz verdiği parkın yapımı başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından inşa edilen park, Halide Edip Caddesi 4675 Sokaka yapılıyor.
Sera işgalinin kaldırıldığı1600 m2 alan üzerine inşa edilen parkta, üzeri kapalı ahşap oturma alanları, çocuk oyun mobilyaları ve açık hava spor aletleri olacak. Parka, çeşitli türde çiçek ve ağaç da dikilecek.
Mahalle halkının sosyal donatı alanı ihtiyacına cevap verecek olan ve çevresine de estetik bir güzellik kazandıracak parkın, yaz döneminde hizmete girmesi planlanıyor.