Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü çarşı esnafıyla
22 Mart 2013, Cuma - 19:10Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya ekonomisine, turizmine ve de sosyal yaşamına büyük katkı sağlayan çarşı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi.
Her fırsatta esnafı ziyaret ederek, onların sorunlarını dinleyen ve yerinde çözüm üreten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu kez de çarşı esnafının davetine icabet etti.
Elmalı mahallesi çarşı esnafıyla Mina Ev Yemekleri Restoranında düzenlenen kahvaltıda buluşan Başkan Hakan Tütüncü, Antalya ekonomisine, turizmine ve sosyal yaşamına yön veren esnaflarla bir araya gelerek yaptıkları hizmetler konusunda görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Kültür sanat merkezi yaptık
Başkan Hakan Tütüncü, Erdem Bayazıt ve Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezlerinin ardından hizmete açtıkları Arif Nihat Asya Açıkhava Tiyatrosuyla birlikte Kepez Belediyesi olarak her ay 60ın üzerinde kültür ve sanat etkinliği düzenlediklerini belirtti. Kepez Belediye Tiyatrosunun birbirinden değerli 5 ayrı oyun ile sahne aldığını dile getiren Tütüncü, yine göreve geldikleri gün itibariyle üzerinde titizlikle çalıştıkları ve bugün oluşturdukları 4 ayrı koro ile Antalyalılara müzik ziyafeti yaşattıklarını kaydetti.
Kepezpark Varsak bir Antalya projesi
Geçtiğimiz yıl törenle temeli atılan ve o gün bitim süresiyle ilgili verdikleri sözü yerine getireceklerini ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, 30 Temmuz 2013 tarihinde Kepezpark Varsak projesinin hizmete açılacağını söyledi. Projenin yüzde 70lik bölümünün tamamlandığını belirten Başkan Hakan Tütüncü, proje içinde yer alan masal park ve yapay göletinde yapımına başladıklarını kaydetti. Tütüncü, bu projenin hizmete açılmasıyla Antalyanın yıllardır süre gelen ancak çözüm noktasında tek bir adım dahi atılmayan tam olimpik kapalı yüzme havuzu tartışmalarına da son noktayı koyacaklarını söyledi.
Vizyon projeler üretiyoruz
Bir ilçe belediyesi olarak milyon liralık projeleri hayata geçirebilmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Tütüncü, ürettikleri projelerin sadece Kepezin değil Antalyanın da vizyonu olduğunu söyledi. Kepez Bölgesinde yaptığı esnaf ziyaretleriyle onların taleplerini dinlediğini dile getiren Tütüncü, zaman zaman da Antalyanın merkez ilçelerindeki çarşı esnafıyla bir araya gelerek, genel memnuniyet değerlendirmesi yaptığını sözlerine ekledi.
Elmalı mahallesi esnafı da Kepezde değişim ışığının gözle görülür ölçüde fark edilir olduğunu belirterek, ziyaretinden dolayı Tütüncüye teşekkür ettiler.