Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Tevfik Fikrette
20 Mart 2013, Çarşamba - 20:11Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Dokuma Bölgesinde sıcak asfalt çalışması tamamlanan Tevfik Fikret Caddesinde bulunan iş yerlerini ziyaret etti.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ulus, Özgürlük ve Yeşiltepe Mahallelerinden oluşan Dokuma Bölgesindeki sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin devam eden çalışmalarını yerinde inceleyip, kontrol etmesinin yanı sıra, çalışmaların yapıldığı cadde ve sokaklarda bulunan işyerlerini ziyaret ederek, esnafları hizmetler konusunda bilgilendiriyor.
Başkan Hakan Tütüncü son olarak, sıcak asfat çalışması tamamlanan Barış Taksi Durağı önünden başlayıp, eski Dokuma Fabrikası önüne kadar uzanan Tevfik Fikret Caddesinde yaptığı incelemelerin ardından, caddede bulunan işyerlerini ziyaret etti.
Ziyaret ettiği Tevfik Fikret Caddesi esnafı tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Tütüncü, Doğalgaz, Asat gibi kurumların alt yapı çalışmalarını tamamlamasının ardından Dokuma bölgesinde asfalt ve kaldırım çalışmalarını büyük bir hızla sürdürdüklerini ifade ederek, şu ana kadar Yeşiltepe, Özgürlük ve Ulus mahallelerinde 13 bin tonun üzerinde sıcak asfalt hizmeti yaptıklarını söyledi.
Dokuma bölgesinin cadde ve sokaklarına toplam 30 bin ton asfalt döküleceğini belirten Başkan Tütüncü, asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla esnaf ve bölge sakinlerinin çok daha mutlu olacağını kaydetti.