Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Dokumada devam eden asfalt çalışmalarını inceledi
13 Mart 2013, Çarşamba - 21:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının sürdüğü Dokuma bölgesindeki mahalleleri ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.
Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, doğalgaz ve Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT)nin yaptığı alt yapı kazı çalışmaları sonucu cadde ve sokakları kullanılamaz hale gelen Dokuma bölgesindeki mahalleler de sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Başkan Yardımcısı Ömer Ali Acar ile birlikte, Dokuma bölgesindeki Ulus, Özgürlük ve Yeşiltepe Mahallelerini ziyaret ederek, alt yapı çalışmaları sonucu bozulan yolları ve kaldırımları yenilemeyi sürdüren Fen İşleri Müdürlüğünün çalışmalarını yerinde inceledi.
Mahallelilerden Tütüncüye teşekkür
Mahallelerde yapılan sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek, kontrol eden Başkan Tütüncüye vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Mahalle sakinleri, doğalgaz ve ASATın yapmış olduğu alt yapı çalışmaları nedeniyle oldukça zor günler geçirdiklerini belirterek, sokaklarını sıcak asfaltla ve kaldırımla yenilediği için Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Modern ve konforlu yollar
Başkan Tütüncü yaptığı açıklamada, Ulus, Özgürlük ve Yeşiltepe Mahallelerinden oluşan Dokuma bölgemiz de altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, Kepez Belediyesi olarak üst yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. Sıcak asfalt ve kaldırım çalışmamızla Dokuma bölgesinin caddelerini, sokaklarını, yollarını çok güzel ve modern bir hale getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. dedi.
Kent estetiğine de olumlu bir katkı
Başkan Tütüncü, şu ana kadar 13 bin ton sıcak asfalt uygulamasını hayata geçirdikleri Dokuma bölgesindeki 3 mahallenin cadde ve sokaklarında, toplam 30 bin ton sıcak asfalt çalışması yapacaklarını ifade ederek şunları söyledi: Dokuma bölgesinin yıllarca eskimiş olan yolları ve kaldırımları yenileniyor. Vatandaşlarımızı daha konforlu yollardan evlerine gidebilme imkanına kavuşturmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız çalışmalar kent estetiğine de olumlu bir katkı sağlayacak. Dokuma bölgesindeki vatandaşlarımız gerek doğal gaz gerek Asat idaresinin yapmış olduğu altyapı çalışmaları nedeniyle oldukça zor günler geçirmişti. Artık bu zor günler geride kaldı. Şimdi çok güzel yolları ve kaldırımları olacak. Daha konforlu bir ortamda evlerine ulaşabilme imkanına sahip olacaklar. İnşallah hep birlikte daha güzel çalışmaları bölgemize kazandırabilmenin mücadelesi içinde olacağız.