Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Sokak Basketbolu tüm hızıyla devam ediyor
12 Mart 2013, Salı - 22:15Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliğinde düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor.
Kepez Kaymakamlığı, Kepez Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sabah Akdeniz Gazetesi işbirliği ile bu yıl ikincisi organize edilen Sokak Basketbolu Turnuvası büyük bir coşkuyla devam ediyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de turnuva maçlarını izleyerek, takımları yalnız bırakmıyor. Başkan Tütüncü, son olarak Kepez Belediye Spor Salonunda oynanan ortaokullar arası müsabakaları izleyerek, mücadele eden takımlara moral verdi.
Lise ve ortaokullardan toplam 400 takımın katıldığı turnuvada, 114 takımla başlayan ortaokullar arası müsabakalarda şimdiye kadar oynanan maçlar sonunda üst tura çıkan 57 takım, 21 Martta Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapılacak finallere kalmak için mücadelelerini sürdürüyor.
Turnuvanın maçları, Kepez Belediyesi Spor Salonu ile Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulu nun bahçelerindeki çadır tarzı spor salonlarında devam ediyor. Turnuva, 21 Martta oynanacak final maçları ve kupa töreni ile sona erecek.