Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
ANSİADdan Tütüncüye ziyaret
11 Mart 2013, Pazartesi - 21:20Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD)nin yeni yönetimini makamında ağırlayan Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak dün olduğu gibi bugün ve yarında bu kent için atılacak her olumlu hareketin yanında olacaklarını söyledi.
Antalya Sanayici İşadamları Derneği (ANSİAD)nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Makamda gerçekleşen ziyarette, Başkan Tütüncü ve ANSİAD yöneticileri arasında Antalyayla ilgili sorunlar ve çözümleri konusunda görüşler paylaşıldı.
Kentin daha yaşanabilir bir şekilde gelişmesinde yerel yönetimlerin büyük sorumluluklar taşıdığına dikkat çeken ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu, özellikle beton yapılarda görüntü kirliliğine neden olan gelişi güzel konuşlandırılmış klima ve güneş enerji sistemleri için belediyelerin bir an önce önlem alması gerektiğini söyledi.
Başkan Tütüncü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, kentin doğru ve daha yaşanır bir şekilde yapılaşmasının gereklerini Kepez Belediyesi olarak her fırsatta dile getirdiklerini ve bu yönde atılacak her adımı desteklediklerini, ANSİADı da bu konuda gösterdiği duyarlı tutumdan dolayı kutladığını ifade etti.
Ali Eroğlunun işaret ettiği hususta oldukça hassas hareket ettiklerini belirten Başkan Hakan Tütüncü, bireysel hareket eden yerel yönetimlerle bu konunun çözümlenemeyeceğini, kesin çözüm için belediyelerle sivil toplum örgütlerinin birlikte hareket etmesi gerektiğini kaydetti. Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak dün olduğu gibi bugün ve yarında bu kent için atılacak her olumlu hareketin yanında olacaklarını söyledi.