Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Kınalı Kuzuları izledi
11 Mart 2013, Pazartesi - 19:52Antalya Eğitim Gönüllüleri Derneğinin organizasyonu kapsamında Çanakkale Savaşını konu alan Kınalı Kuzular adlı tek kişilik tiyatro oyunu, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde sahnelendi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ünlü tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmezin Çanakkale Savaşına giden küçük yaştaki çocukların verdikleri mücadeleleri sahnelediği Kınalı Kuzular oyununu, EBKMyi dolduran davetlilerle birlikte büyük bir beğeniyle izledi.
Antalya Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından tiyatro oyununun sonunda, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye kültür ve sanata yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket takdim edildi. Plaketi takdim eden tiyatro sanatçısı Ahmet Yenilmez, Başkan Tütüncüye sanata ve sanatçılara gösterdiği büyük ilgi ve destekleri için teşekkür etti.
![](\"/uploads/oldnews/haberler/2013/03/ant1.jpg\")
![](\"/uploads/oldnews/haberler/2013/03/ant2.jpg\")
![](\"/uploads/oldnews/haberler/2013/03/ant3.jpg\")