Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Piri Reis Haritaları Kepezde
11 Mart 2013, Pazartesi - 19:33Kepez Belediyesi, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) işbirliğiyle Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde Piri Reis Haritaları sergisi açıyor.
15. ve 16. yüz yıllarda Osmanlının denizcilik alanında büyük yol almasını sağlayan Piri Reis, çizmiş olduğu ilk dünya haritasıyla da tarih sayfalarında yerini almış bir isim. Kepez Belediyesi de Piri Reisin haritalarını, Harita Kadastro Mühendisleri Antalya Şubesi ve ATAV işbirliğinde EBKMnde açacağı sergi ile sanatseverlerle buluşturuyor.
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ile Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) işbirliğiyle 13 Mart Çarşamba günü saat 14.30da açılışı yapılacak olan Piri Reis Haritaları sergisi, 29 Mart tarihine kadar ziyarete açık olacak.