Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Konyalıların etkinliğine katıldı
9 Mart 2013, Cumartesi - 23:12Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Konyalılar Derneği Kadın Kollarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldı.
Konyalılar Derneği Kadın Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü dernek binasında düzenledikleri kadınlar matinesi ile kutladı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyalılar Derneği Kadın Kollarının ilk kez düzenlemiş olduğu Kadınlar Matinesi etkinliğine katılarak, bu özel günde onları yalnız bırakmadı.
Dernek binasında düzenlenen etkinliğe, Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Konyalılar Derneği Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, Konyalılar Derneği Kadın Kolları Başkanı Gülay Kılıçaslan ile çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Konyalılar Derneği Kadın Kollarının düzenlemiş olduğu etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Tütüncü, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Konyalılar Derneğinin düzenlemiş olduğu etkinlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Tütüncü, dernek yönetimine, binanın fiziki anlamda çoğu etkinlik için yetersiz durumda olduğuna işaret ederek, Kepez Belediyesi olarak bu tarz faaliyetleri icra edebilecekleri mekan konusunda yardımcı olabileceklerini söyledi.