Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Başkan Tütüncü`den 8 Mart Kadınlar Günü Mesajı
7 Mart 2013, Perşembe - 23:36Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yazılı bir mesaj yayınlayarak tüm kadınların "8 Mart Dünya Kadınlar Günü"nü kutladı.
Başkan Tütüncü mesajında: Kadın; bizim toplumumuz için, ninnileriyle uyuduğumuz, sevgileriyle büyüdüğümüz anadır. Baba ile çocuklar arasında bir sevgi köprüsü, uzlaşmanın ve barışın orta yol bulucusudur. Lokmayı, yastığı ve hayatı paylaştığımız eştir.
Aile yapımızın mihenk taşı, değerlerimizin temsilcisi ve koruyucusu olan kadınlarımızın, toplumsal yapımızın şekillenmesinde ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Baş tacımız olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılımlarını sağlayacak şartları hazırlamak, hepimizin ortak sorumluluğudur.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü, bizim analarımızın, bacılarımızın, kızlarımızın, kadınlarımızın senede bir kere hatırlandığı gün olmasın. Bu dilek ve düşüncelerimle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nü kutluyorum.