Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Antalyanın yeni yüzü Kepez olacak
5 Mart 2013, Salı - 21:07Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD)nin Royal Wings Hotelde düzenlediği 1. kuruluş yıl dönümü kutlamasına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye derneğe katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.
Antalya İşadamları Derneği (ANTİAD)nin 1. kuruluş yıl dönümü kutlamasına katılan Kepez Belediye Başkamı Hakan Tütüncüye, ANTİAD Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Güney tarafından derneğe yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.
Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köseyle birlikte Royal Wing Hotelde düzenlenen ANTİADın 1. kuruluş yıl dönümü kutlamasına katılan Başkan Tütüncü, işadamlarının yatırım noktasında Kepezde atacakları her adımı desteklediğini söyledi.
İlçeye modern bir kimlik kazandırdık
Başkan Tütüncü, plaket töreninden sonra yaptığı açıklamada, bundan kısa bir süre önce Antalyanın arka bahçesi olarak görülen Kepezin artık bir vitrin olduğunu, hayata geçirdikleri projelerle ilçeye modern bir kimlik kazandırdıklarını ifade etti. Başkan Tütüncü, Erdem Bayazıt ve Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezlerinde her ay 60ın üzerinde kültür ve sanat etkinliğine yer verdiklerini, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosuyla da özellikle yaz mevsiminde birbirinden renkli gösterilere ev sahipliği yapacaklarını belirtti.
Yatırım yapmak isteyen herkese kapımız açık
Tütüncü, bu ay içinde temelini atacakları Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi ile inşaatı büyük bir hızla devam eden Kepezpark Varsak projelerinin tamamlanmasıyla Antalyanın yeni yüzünün Kepez olacağını kaydetti. Tüm bu çalışmaların neticesinde işadamlarının yeni yatırım odağının Kepez olduğunu dile getiren Tütüncü, Kepez Belediye Başkanı olarak ilçeye yatırım yapmak isteyen herkese kapısının açık olduğunu da sözlerine ekledi.