Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Bakan Kılıç Tütüncüyü örnek almalısınız
4 Mart 2013, Pazartesi - 21:00Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Kepez Kent Ormanı Kanuni Otağında bir araya geldiği Antalya Ak Parti İl Gençlik Kolları Üyelerine, Başarmak için yollara çıkan ve hayatının her döneminde büyük özveriyle çalışan Başkan Tütüncüyü örnek almalısınız. dedi.
Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içinde yer alan 1500 kişilik öğrenci yurdu inşaatının temel atma töreni için Antalyaya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, tören sonrası gezdiği Kepez Kent Ormanında piknik yapan vatandaşlarla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından, partililerle bir araya geldi.
Bakan Kılıçın Kent Ormanı gezisinde, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Sadık Badak ve Gökçen Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Tezcan, Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve partililerde yer aldı.
Kepeze Gençlik Merkezi
Daha sonra Kent Ormanı içerisinde yer alan Kanuni Otağında Ak Parti Antalya İl Gençlik Kolları Üyeleriyle bir araya gelen Bakan Kılıç, burada Kepezliler için bir de müjde verdi. Suat Kılıç, temeli haziran ayı içinde atılacak olan ve yaklaşık 95 milyon liraya mal olacak olan 33 bin kişilik stadyum ile birlikte Antalya için toplamda 300 milyon lira tutarında 5 ayrı proje hazırladıklarını bildirdi. Bu projeler arasında iki ayrı gençlik merkezi bulunduğunu ifade eden Suat Kılıç, bunlardan birini de Kepeze inşa edeceklerini belirtti.
Tütüncüyü örnek alın
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün partinin gençlik kollarında uzunca bir süre hizmet verdiğini ve kendisini orada yakinen tanıdığını ifade eden Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, kendisini pür dikkat dinleyen gençlere, Başarmak için yollara çıkan ve hayatının her döneminde büyük özveriyle çalışan Başkan Tütüncüyü örnek almalısınız. dedi.
Projelerimizin merkezinde gençler yer alıyor
Başkan Tütüncü de yaptığı konuşmada, gerçekleştirdikleri milyon liralık projelerin merkezinde her zaman gençlerin yer aldığını, ağırlık olarak gençlere odaklı çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Çok yakın bir tarihte, içinde 1500 seyirci kapasiteli kapalı tam olimpik yüzme havuzunun yer aldığı Kepezpark Varsak projesini hizmete açacaklarını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, bununla birlikte Mimar Sinan ismini verdikleri Kongre ve Sergi Merkezinin temelini de önümüzdeki günlerde atacaklarını ifade etti. Tütüncü, Erdem Bayazıt Kültür Merkeziyle, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkeziyle, Arif Nihat Asya Açık Hava Tiyatrosuyla ve düzenledikleri kültürel ve sanatsal etkinliklerle Kepezin, Antalyanın lokomotifi olduğunu da sözlerine ekledi.