Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncüden Kepez TSM Topluluğuna moral
4 Mart 2013, Pazartesi - 20:53Başkan Hakan Tütüncü, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde eğitim çalışmalarını sürdüren Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğunu ziyaret etti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erdem Bayazıt Kültür Merkezi (EBKM)nde Kepez Belediyesi Türk Sanat Müzeği Topluluğunu ziyaret ederek, çalışmalarını izledi.
Eda Öztürkün, Türk Müziği nazariyatı, Solfej, M.Tahir Çetinin, Türk Müziği Repertuar, Koral eğitim ve Şan dersleri verdiği Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, Klasik, Neo Klasik,Türk Tasavvuf Musikisi ve Etnik müzikten oluşan yeni repertuarlarıyla, Nisan ayında verecekleri ATSO Türk Müziği Günleri Konseri ile 21 mayıs 2013 tarihinde verecekleri Bir Tatlı Huzur konserine hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor.
Verdiği konserlerle büyük beğeni toplayan çeşitli meslek gruplarına mensup 25 kişiden oluşan Kepez Belediyesi Türk Sanat Müziği Topluluğu, kendilerini ziyaret ederek, büyük moral veren Başkan Tütüncüye mini bir dinleti de sundu.
Koronun çalışmalarını büyük bir beğeniyle izleyen Başkan Tütüncü, Türk Sanat Müziği ve Klasik Türk Müziğinin, kültürümüzün ve medeniyetimizin en önemli yönlerinden biri olduğunu belirterek, Bizde kendi kültürümüz, kendi medeniyetimiz noktasında Kepez Belediyesi olarak adımlar atıyoruz. Gönül arzu ediyor ki bu çalışmalar daha da büyüsün daha da ileri gitsin ve gelişsin. Ben sizlerin bu uğraşı ve çalışmayı ortaya koymanızdan dolayı memnun olduğumu ifade etmek istiyorum. Yaptığınız çalışmaları dikkatle izliyorum. Gerçekten güzel işler yapıyorsunuz. İnşallah daha güzel işleri hep birlikte yaparız. dedi.