Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Tütüncü Okul inşaatını inceledi
28 Şubat 2013, Perşembe - 05:06Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, karkası büyük ölçüde tamamlanan Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatını gezerek, incelemelerde bulundu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesinin Kültür Mahallesinde Milli Eğitim Bakanlığına tahsis ettiği 8,5 dönümlük arazi üzerinde yapımı devam eden Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatını gezerek, incelemelerde bulundu.
Başkan Tütüncü, İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Feten, Büyükşehir ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Murtaza Tamyürek ile birlikte, karkası büyük oranda tamamlanan Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesinde devam eden inşaat çalışmalarını inceledi.
Çalışmaları yerinde inceleyen BaşkanTütüncü, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında hizmete açılması planlanan Kepez Anadolu İmam Hatip Lisesinin inşaat çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini, 28 derslikli okul binasının haziran ayı içerisinde tamamlanmasını beklediklerini ifade etti.