Son Haberler
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
- Kepez’den Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği
- Kepez Belediyespor’da hedef, bütün branşlarda başarılı olmak
Kepez Kadınlar Günü etkinliklerine start verdi
28 Şubat 2013, Perşembe - 20:41"8 Mart Dünya Kadınlar Günü" etkinliklerine start veren Kepez Belediyesi , AKMEK, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi ve KASHAK işbirliğiyle düzenlenen organizasyon kapsamında ilçedeki 160 kadını sinema ile buluşturdu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK), Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Kadınların Sosyal Ekonomik ve Kültürel Hayata Katılımlarını Sağlama Kültür ve Dayanışma Derneği (KASHAK) işbirliğiyle düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında, 160 kadınla birlikte Hükümet Kadın adlı filmi izledi.
Cinetech Deepo Sinema Salonunda gösterimde olan Hükümet Kadın adlı filmi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Meclis Üyesi Elif Derya Canbulut, İl Genel Meclis Üyesi Ramazan Feten, Kepez Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, Ak Parti Kepez Kadın Kolları Başkanı Fatma Tutan ile Kepez Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Emel Turhanda izledi.
Bizim içi yılın 365 günü kadınlar ve anneler günü
AKMEK, KASHAK ve Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi işbirliğiyle hazırlanan programları 8 Mart Dünya Kadınlar Gününden önce başlattıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, 160 ev hanımıyla birlikte, 8 çocuklu Midyatlı bir kadının hayat hikayesinin anlatıldığı Hükümet Kadın adlı filmi izlediklerini söyledi. Kadınların hayatımızdaki önemini, bir güne bağlı kalınarak anlatmanın mümkün olmadığını ifade eden Tütüncü, Bizim için yılın 365 günü kadınlar ve anneler günüdür. dedi.
Osman Gazi Semt Konağında 7 çifte nikah
Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında 5 Martta Osman Gazi Semt Konağında yardıma muhtaç 7 çiftin nikah törenlerini yapacaklarını dile getiren Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi ve KASHAK tarafından da bu gençlerin düğün giderlerinin karşılanacağını bildirdi.
Çoğu ilk kez sinemaya gitti
8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel etkinlikler kapsamında, çoğunluğu hayatında ilk kez sinemaya giden kadınlardan oluşan 160 kişilik grup, Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ederken, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Emel Turhan da Başkan Tütüncüye desteklerinden dolayı çiçek takdim etti.